::MILAN STANKOWIC::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::MILAN STANKOWIC::

::♥Dobrodosli na forum o Milanu Stankovicu,nadamo se da ce vam biti lepo♥::
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Radmila Manojlovic Rada

Ići dole 
+2
*maky-marta93*
Admin
6 posters
AutorPoruka
Admin
~*Admin*~
~*Admin*~
Admin


Muški
Broj poruka : 70
Godina : 30
Lokacija : SUBOTICA
Koliko wolite Milana? :
Radmila Manojlovic Rada Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Radmila Manojlovic Rada Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.01.2008

Radmila Manojlovic Rada Empty
PočaljiNaslov: Radmila Manojlovic Rada   Radmila Manojlovic Rada Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 4:05 pm

...
Nazad na vrh Ići dole
https://milan-stankovic.forumsr.com
*maky-marta93*

*maky-marta93*


Ženski
Broj poruka : 155
Godina : 30
Lokacija : Nish
Koliko wolite Milana? :
Radmila Manojlovic Rada Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Radmila Manojlovic Rada Right_bar_bleue

Icon : Radmila Manojlovic Rada A3k-untitl
Ko su wam najdraze osobe na forumu? : Imra,Nevena,Makiana...Ima ih jos,ali ne dolaze svi na ovaj forum
Datum upisa : 02.02.2008

Radmila Manojlovic Rada Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlovic Rada   Radmila Manojlovic Rada Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 4:51 pm

Narawno Rada queen
Nazad na vrh Ići dole
DRAGANA93-ADMIN
~*Admin*~
~*Admin*~
DRAGANA93-ADMIN


Ženski
Broj poruka : 386
Godina : 30
Koliko wolite Milana? :
Radmila Manojlovic Rada Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Radmila Manojlovic Rada Right_bar_bleue

Icon : Radmila Manojlovic Rada Yz-2i2btv
Datum upisa : 01.02.2008

Radmila Manojlovic Rada Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlovic Rada   Radmila Manojlovic Rada Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 7:47 pm

jedna od mojih omiljenih pewacica....
Nazad na vrh Ići dole
Neca=)

Neca=)


Ženski
Broj poruka : 353
Godina : 30
Lokacija : Subotica
Koliko wolite Milana? :
Radmila Manojlovic Rada Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Radmila Manojlovic Rada Right_bar_bleue

Icon : Radmila Manojlovic Rada 5m-6cnmjw
Ko su wam najdraze osobe na forumu? : SWE WAS WOLIM!!!
Datum upisa : 06.02.2008

Radmila Manojlovic Rada Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlovic Rada   Radmila Manojlovic Rada Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 3:52 pm

DRAGANA93-ADMIN ::
jedna od mojih omiljenih pewacica....
Nazad na vrh Ići dole
http://katarina.american-forum.net
*maky-marta93*

*maky-marta93*


Ženski
Broj poruka : 155
Godina : 30
Lokacija : Nish
Koliko wolite Milana? :
Radmila Manojlovic Rada Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Radmila Manojlovic Rada Right_bar_bleue

Icon : Radmila Manojlovic Rada A3k-untitl
Ko su wam najdraze osobe na forumu? : Imra,Nevena,Makiana...Ima ih jos,ali ne dolaze svi na ovaj forum
Datum upisa : 02.02.2008

Radmila Manojlovic Rada Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlovic Rada   Radmila Manojlovic Rada Icon_minitimeNed Mar 16, 2008 1:27 pm

Nazad na vrh Ići dole
petra

petra


Broj poruka : 47
Koliko wolite Milana? :
Radmila Manojlovic Rada Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Radmila Manojlovic Rada Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.03.2008

Radmila Manojlovic Rada Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlovic Rada   Radmila Manojlovic Rada Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 4:46 pm

Radmila Manojlovic Rada Gtg-ra10

Rada uz pesmu šalje u Grčku

Veroslava Kalabić iz Pančeva osvojila je letovanje za dve osobe u Grčkoj, poklon našeg lista i agencije „Travel lend“. Na nagradi joj je lično čestitala učesnica trećeg serijala „Zvezde Granda“ Rada Manojlović


Šarmantna zvezda „Granda“ Radmila Manojlović juče je u našoj redakciji izvukla drugog dobitnika nedeljne nagrade „Alo! sreća“ i omogućila Veroslavi Kalabić (75) iz Pančeva da ovo leto uz podršku agencije „Travel lend“ ( www.travelland.co.yu ) provede na predivnim plažama Grčke. Rada je lično pozvala dobitnicu i uz izvornu pesmu „Jutros mi je ruža procvetala“ čestitala joj na nagradi.

U našu redakciju pristiglo je više hiljada vaših pisama, tako da Rada nije imala nimalo lak zadatak da izabere srećnika. Preturala je rukama po gomili koverata, dok nije izabrala baš jednu.
- Ovo je velika odgovornost i jedinstveno iskustvo! Volela bih da mogu više ljudi da obradujem i nadam se da je nagrada otišla u prave ruke. Poželela bih srećnoj dobitnici da se lepo provede u društvu drage osobe i da joj ovo leto bude nezaboravno - rekla je nasmejano Rada.
Naša gošća prva je saopštila srećnoj dobitnici radosne vesti, pozvala je i čestitala joj na nagradi. Prva reakcija nagrađene Veroslave bila je, očekivano, neverica da ima priliku da uživo razgovara sa mladom zvezdom. Veroslava je čak zamolila da sama ponovo nazove redakciju i lično se uveri! Kada se na naš telefon ponovo javila Rada, dobitnica je bila u čudu, a njenom oduševljenju nije bilo kraja.


Posle prijatnog ćaskanja, Rada je poželela da dobitnici ispuni još jednu želju i otpeva joj pesmu po njenom izboru. Veroslava se opredelila za staru izvornu „Jutros mi je ruža procvetala“, pa je naša gošća u trenu, bez greške otpevala ovu izuzetno zahtevnu pesmu.
- Ovo je bilo krajnje neočekivano, ali volim da pevam i to mi nikada nije teško. Drago mi je što sam obradovala Veroslavu i uživala sam razgovarajući sa njom - rekla je posle razgovora raspevana Rada.
Ona je priznala da veruje u sreću i čuda, a njen otac je čak i sam jednom imao sreće u nagradnim igrama, pa je osvojio skuter.
- Dopada mi se vaš list i redovno ga čitam jer ima zanimljive i sažete forme i uvek nešto novo mogu da pročitam - prokomentarisala je naša gošća
Nazad na vrh Ići dole
#.M.I.C.@.#

#.M.I.C.@.#


Broj poruka : 37
Koliko wolite Milana? :
Radmila Manojlovic Rada Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Radmila Manojlovic Rada Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.03.2008

Radmila Manojlovic Rada Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlovic Rada   Radmila Manojlovic Rada Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:36 pm

ONA MENE NERWIRA....... Radmila Manojlovic Rada 9594 Mad Mad Mad
Nazad na vrh Ići dole
DRAGANA93-ADMIN
~*Admin*~
~*Admin*~
DRAGANA93-ADMIN


Ženski
Broj poruka : 386
Godina : 30
Koliko wolite Milana? :
Radmila Manojlovic Rada Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Radmila Manojlovic Rada Right_bar_bleue

Icon : Radmila Manojlovic Rada Yz-2i2btv
Datum upisa : 01.02.2008

Radmila Manojlovic Rada Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlovic Rada   Radmila Manojlovic Rada Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:48 pm

Rada- queen queen queen
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Radmila Manojlovic Rada Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlovic Rada   Radmila Manojlovic Rada Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Radmila Manojlovic Rada
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
::MILAN STANKOWIC:: :: FUN & ACTION :: FAN KLUBOVI :: Domaca muzika-
Skoči na: